Ana içeriğe atla

Eyeliner Kullanırken Dikkat Edin!

Gözlerinizin etrafında siyah zırh gibi duran eyeliner ve göz kalemi, şüphesiz her yaştan kadının makyaj çantasındaki vazgeçilmez malzemelerinden biri olarak durur. Bazılarımız sürekli eyeliner kullanırken, bazılarımız da sürmeyi bir türlü beceremediğimiz için kendimize yakışmadığını düşünürüz. Oysa ki doğru renk tercihi ve doğru sürüş tekniğiyle, gözlerinizin asıl şeklini ortaya çıkarmanız çok kolay..

Eyeliner'ı uygularken çok ince uçlu bir fırçayla sürmek güzel bir görüntü oluşturacaktır. Eğer eyeliner sürmeyi bir türlü beceremiyorsanız alın size bir öneri, mümkün olduğunca aşağı tarafa doğru bakın ve elinizle gerdiğiniz üst gözkapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakından bir çizgi çekin. Bazen gözün üst kapağındaki kirpiklerin altına çizgi çizilmesi de hoş bir görünüm kazandırabilir. Bunun da yine ince ve düzgün olmasına dikkat edin..
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 Ofis Çalışan Kadın Modası

Sizde mi ertesi gün ne giysem diye düşünenlerdensiniz? 2013'te çalışan kadınlar için bir çok kombin seçeneği önümüze çıkıyor. Eteklerle çok güzel kombinler oluşturabilir ya da şık bir elbise ile de çekiciliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Wengemoda sizin için bu kombinlerden oluşan bir albüm hazırladı, aşağıdan göz atabilirsiniz ;)2013 Yaz Bluz Modelleri

2013'te yazlık bluz modelleri genellikle kolsuz ve şifon yarım kollu modellerde karşımıza çıkıyor. Uzun kollu modelleri ise geniş ve salaş bluzlarda daha fazla kullanılmış. Wengemoda bluz modellerini ve kombinlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


2016 Trend Dağınık Topuz Modelleri

2016 dağınık topuz modelleri, her kadına yakışabilecek en güzel ve en doğal saç modellerinden birisidir. Her yaştaki kadına hitap eden bu saç modelleri abartısız olmayı seven ve rahat saç şekillerini tercih eden kadınlar için idealdir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde çok rağbet gören bu saç modeli her yaşa ve her ortama uyum sağlayabilen harika bir saç modelidir.