Ana içeriğe atla

En Güzel Göz Makyajları

Makyaj yapmak güzeldir çünkü aynaya baktığınızda kendinizi beğenip daha iyi hissedersiniz. Sizinle konuşan, size bakan insanlarda olumlu duygular uyandırıp daha iyi iletişim kurarsınız.

Makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri makyajda kullanılan renk ve tekniklerin, doğal güzelliğinizin önüne geçmemesi gerektiğidir.

Güzellikleriyle adından söz ettiren Angelina Jolie, Adriana Lima gibi ünlü kadınlar, uzman makyözlerle çalışıyor ve kamera karşısına bu şekilde geçiyor. Biz de bundan fayda sağlayalım ve ünlülerin göz makyajlarına dikkatlice bakıp kendimizde uygulayalım.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2016 Trend Dağınık Topuz Modelleri

2016 dağınık topuz modelleri , her kadına yakışabilecek en güzel ve en doğal saç modellerinden birisidir. Her yaştaki kadına hitap eden bu saç modelleri abartısız olmayı seven ve rahat saç şekillerini tercih eden kadınlar için idealdir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde çok rağbet gören bu saç modeli her yaşa ve her ortama uyum sağlayabilen harika bir saç modeli dir.

2013 Kış: Uzun Kazaklar

Kazaklarda uzun modeller son dönemde oldukça popüler oldu, bu tür kazakları tayt ve çizmeler ile birlikte kullanarak oldukça şık kombinler hazırlamanız mümkün. Büyük çantaları şalları ve atkı modellerini de aksesuar olarak kullanabilirsiniz :) 2013 Kış: Uzun Kazaklar 2013 Kış: Uzun Kazaklar 2013 Kazak Modelleri Zümrüt Yeşili Triko Örgü Triko Kazak

Zara Çocuk Koleksiyonu

Zara çocuk koleksiyonu lookbooklarını ve vitrin tasarımlarını çok beğeniyorum. Sezonun trendine uymak çocukların da hakkı tabi ki :) Tüvit ve deri ceketler, yelekler, gömlekler ve trikolar koleksiyonda en dikkat çeken parçalardan.