Ana içeriğe atla

En Güzel Göz Makyajları

Makyaj yapmak güzeldir çünkü aynaya baktığınızda kendinizi beğenip daha iyi hissedersiniz. Sizinle konuşan, size bakan insanlarda olumlu duygular uyandırıp daha iyi iletişim kurarsınız.

Makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri makyajda kullanılan renk ve tekniklerin, doğal güzelliğinizin önüne geçmemesi gerektiğidir.

Güzellikleriyle adından söz ettiren Angelina Jolie, Adriana Lima gibi ünlü kadınlar, uzman makyözlerle çalışıyor ve kamera karşısına bu şekilde geçiyor. Biz de bundan fayda sağlayalım ve ünlülerin göz makyajlarına dikkatlice bakıp kendimizde uygulayalım.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2013 Ofis Çalışan Kadın Modası

Sizde mi ertesi gün ne giysem diye düşünenlerdensiniz? 2013'te çalışan kadınlar için bir çok kombin seçeneği önümüze çıkıyor. Eteklerle çok güzel kombinler oluşturabilir ya da şık bir elbise ile de çekiciliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Wengemoda sizin için bu kombinlerden oluşan bir albüm hazırladı, aşağıdan göz atabilirsiniz ;)2016 Trend Dağınık Topuz Modelleri

2016 dağınık topuz modelleri, her kadına yakışabilecek en güzel ve en doğal saç modellerinden birisidir. Her yaştaki kadına hitap eden bu saç modelleri abartısız olmayı seven ve rahat saç şekillerini tercih eden kadınlar için idealdir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde çok rağbet gören bu saç modeli her yaşa ve her ortama uyum sağlayabilen harika bir saç modelidir.2013 Yaz Bluz Modelleri

2013'te yazlık bluz modelleri genellikle kolsuz ve şifon yarım kollu modellerde karşımıza çıkıyor. Uzun kollu modelleri ise geniş ve salaş bluzlarda daha fazla kullanılmış. Wengemoda bluz modellerini ve kombinlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.